RİSKİNİZİ YÖNETİR HUZURUNUZU GÖZETİR
RİSK YÖNETİMİ
Hayatın Güncel Gerçekleri
Featured Image
İPLİK FABRİKASINI KÜL EDEN YANGIN, TEKSTİL FABRİKASINDA DA MADDİ ZARARA YOLAÇTI

Kahramanmaraş'ta, akşam saatlerinde Untaş Tekstil fabrikasının depo bölümünde yangın çıktı. 35 işçinin çalıştığı esnada başlayan yangın rüzgarın etkisiyle fabrikanın tamamını kapladı.

Sabaha kadar devam eden yangın bir süre sonra yanda bulunan Edeteks'e de sıçradı. Burada büyük çapta maddi zarar oluşturan yangın, saatler süren çabanın ardından kontrol altına alınarak söndürüldü.

Fabrikada çalışan 100 işçi sabah işyerlerine geldiklerinde kapkara bulutlar ve tamamen yanmış bir fabrikayla karşılaştı. Büyük üzüntü yaşayan işçiler, zararın bir an önce karşılanmasını istedi.

İHA
Kahramanmaraş – 11.02.2011

Gözetmen Sigorta Brokerliği – Abdullah İsmet, Broker; Yangın riski, gerekli önlemlerin alınmaması halinde ortaya çıkma olasılığı son derece yükselmekte ve ortaya çıktığında da tamamen yanmasa bile söndürme işlemleri esnasında hasar miktarı çok daha fazla artabilmektedir.

Yangın riski ve oluştuğu takdirde şirketinize doğabilecek sorumluluklara karşı önemli teminatlar bulunmaktadır. İşyerinizi sigortalarken, gerekli tüm teminatları içermesine azami dikkat etmek gerekmektedir. Özellikle, 3. şahıslara verilebilecek zararları da dikkatlerden kaçırmamak önem taşımaktadır.Yukarıda yaşanan risklerden korunmak üzere, temin edilmesi gereken ilgili teminatları görmek üzere lütfen tıklayınız


LİNKLER: İşyeri Yangın Sigortaları, Elektronik Cihaz Sigortası, İşveren Sorumluluk Sigortası, 3. Şahıs Sorumluluk Sigortası, Yönetici Sorumluluk Sigortaları, Kâr Kaybı Sigortası, Ferdi Kaza Sigortaları (Grup), Hayat Sigortaları (Grup)