RİSKİNİZİ YÖNETİR HUZURUNUZU GÖZETİR
RİSK YÖNETİMİ
Hayatın Güncel Gerçekleri
Featured Image
KONYA'DA İKİ TANKER ÇARPIŞTI, FACİADAN DÖNÜLDÜ

Konya'da boş gaz tankerinin aynı yöndeki mazot yüklü tankere arkadan çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü.

Çarpmanın şiddetiyle gaz tankerinin kabininin paramparça olduğu kazada, şans eseri bir patlamanın meydana gelmemesi olası bir facianın önüne geçti.

İHA
Konya - 26.01.2011
 
Gözetmen Sigorta Brokerliği – Satiye Ünal, Oto Kaza Yetkilisi; Karayolunda seyir halinde olan araçların en büyük riskleri, çarpma, çarpışma, yanma ve hırsızlık olaylarıdır. Düzenlenecek kapsamlı bir sigortanın yanında, sigortalanma esnasında yapılan ticari faaliyetle ilgili, sigorta danışmanına özellikle bilgi verilmeli ve ilave edilmesi gereken maddi kıymetler veya ek teminatlar açısından değerlendirme yapılması sağlanmalıdır.

Tehlikeli madde taşıyan araçların, hem araç donanımı daha fazla hem de taşıdığı risk, diğer araçlardan daha yüksektir. Ayrıca, herhangi bir sebeple bir patlama olayının olması halinde, hem maddi hem de bedeni olmak üzere çevreye ciddi boyutlarda zarar verme riskleri bulunmaktadır.

 Yukarıda yaşanan risklerden korunmak üzere, temin edilmesi gereken ilgili teminatları görmek üzere lütfen tıklayınız


LİNKLER: Kasko Sigortası, Trafik Sigortası, Emtea (Yük) Nakliyat Sigortaları, Yurtiçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortaları, C.M.R. (Yurtdışı Taşıyıcı Sorumluluk), Tehlikeli Maddeler Zorunlu Sorumluluk Sigortası, Tüpgaz Zorunlu Sorumluluk Sigortası, Yeşil Kart Sigortası, Yönetici Sorumluluk Sigortaları, Ferdi Kaza Sigortaları (Grup), Hayat Sigortaları (Grup)